زمان انجام مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری دانشکده فیزیک

 | تاریخ ارسال: 1400/3/11 | 
به اطلاع داوطلبان آزمون دکتری فیزیک می‌رساند زمان انجام مصاحبه ۲۶ و ۲۷ خرداد است.

داوطلبان گرامی برای انجام مصاحبه لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

۱-  کسانی که مدارک خود را علاوه بر سامانه گلستان در درگاه خدمات دانشکده فیزیک با آدرس https://physics-khu.ir بارگذاری ننموده‌اند، لطفا تا تاریخ ۲۱ خرداد مدارک موردنظر را بارگذاری نمایند.  

۲- برای مصاحبه­ های غیرحضوری، به علت آن که مصاحبه به صورت صوتی- تصویری می­ باشد داشتن  دوربین و میکروفن مناسب برای هر داوطلب الزامی است. در صورتی که امکان برقراری ارتباط تصویری توسط داوطلب میسر نگردد، مصاحبه قابل انجام نخواهد بود.

۳- زمان برگزاری مصاحبه صرفا طبق جدول برنامه زمانبندی ارائه شده توسط هر یک از گروه‌‌های آموزشی (اتمی و مولکولی) و (نجوم و انرژی‌های بالا) که در جدول پیوست اعلام شده می‌باشد. بدیهی‌ است زمان اعلام شده برای هر داوطلب با توجه به شرایط مصاحبه تقریبی است و تغییر زمان مصاحبه تا یک ساعت محتمل است.

۴- مصاحبه غیرحضوری از طریق سامانه مجازی دانشگاه خوارزمی با آدرس‌های اعلام شده در هر یک از گروه های آموزشی (اتمی و مولکولی) و (نجوم و انرژی‌های بالا)  انجام خواهد گرفت.

۵- برای آشنایی با نرم افزار ادوبی کانکت و چگونگی ورود به جلسه مجازی مصاحبه از ویدیوی آموزشی در لینک زیر استفاده نمایید:
https://physics-khu.ir/uploadfolder/uploadfiles/

۶- برای مصاحبه غیرحضوری نیاز به نرم افزار ادوبی کانکت است که در آدرس زیر موجود است:
دانلود نرم افزار ادوبی کانکت
 
۷- برای ورود لازم است ابتدا نرم افزار ادوبی کانکت را بر روی کامپیوتر یا گوشی خود نصب  و سپس از طریق آدرس اعلام شده در هر یک از گروه های آموزشی (اتمی و مولکولی) و (نجوم و انرژی‌های بالا) با انتخاب گزینه guest و وارد نمودن نام خود پس از تایید و اجازه مدیر، وارد جلسه مصاحبه شوید. در این حالت نیاز به هیچ نام کاربری و رمز عبور دیگری نیست. 

۸- برای انجام مصاحبه به شکل مناسب تر لطفا تخته وایت برد یا قلم نوری و  یا مقوای بزرگ به همراه ماژیک در زمان مصاحبه همراه داشته باشید.
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 8642 بار   |   دفعات چاپ: 228 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر